MEIST

MEIE
MISSIOON
Beautybooster'i jaoks tähendab ilu enesekindlust, heaolu ja loomulikkust. Usume, et iga inimene on naturaalselt ilus ja meie eesmärk ongi olemasolevat ilu märgata ning seda rõhutada. Viimast teeme pakkudes parimaid ja omal nahal läbiproovitud ilutooteid ja -teenuseid.
Meie jaoks olgu ilu loomulik ja lihtsasti saavutatav nii salongis kui kodustes tingimustes. Sellest lähtuvalt oleme valinud oma esindussalongi ja e-poodi müügiks tooted, mida on lihtne kasutada ja mis tagavad kiiresti hoolitsetud, kauni, naturaalse ning enesekindla välimuse.
BEAUTYBOOSTER
CEO
Beautybooster OÜ taga tegutseb Eesti Esimese Erakosmeetikakooli ja Estonian Business School´i lõpetanud ning paljusid oma eriala koolitusi läbinud Signe Uibo.

„Ilumaailm on paelunud mind väiksest saati. Oma esimesed meigid tegin juba lasteaias kasvataja Annele. Järgnevad põhikoolis, kui kunstikallakuga klassis käies sai osaletud moeetendustel. Hilisemad juba tööalaselt erinevate projektide raames ajakirjadele, moeshowdel ja eratellimustele ilumeikidest kuni ajastumeikideni välja. 2008 aastal lõpetasin Eesti Esimese Erakosmeetikutekooli, kuid ilumaailma ja selles toimuvaga puutusin tihedalt kokku juba varem.
Omades üle 10-aastast kogemust selles valdkonnas, olen osalenud paljudel brändikoolitustel alates Maria Galland´st lõpetades Chanel´ni välja, täiendanud end jumestuskunstnikuna Õpetajate Maja Meigikooli Meistriklassis, Lana Vallo Glow International Make-up School profimeigkoolitusel ja lisaks olen saanud meigialaseid näpunäiteid Ly Rannelt ning Giorgio Armani kosmeetika peajumestajalt Reza Zaimeche´lt, kes mõlemad väga kiitsid minu tehtud jumestuste värvilahendusi.
Alates 2009 aastast tegelen klassikaliste ripsmepikendustega ja 2015 aasta augustis omadasin ühtedest esimeste seas Eestis PhiBrows koolkonna microblading kulmutehnika ning alates 2016 aasta märtsist oman selles ka kõrgemat sertifikaati. Just kulmud on saanud minule südamelähedaseks juba kosmeetikute koolist alates. Nähes kui paljud on nendega hädas ning kui suurt muutust toob sobilik kulmukaar, olen loonud BB Brow Boutique, kus lisaks erinevatele kulmuhooldustele pakutakse ka teisi iluteenuseid ja -tooteid.
Olles põhikooli ajali pigem sportlikum tüüp, siis ei pidanud ma väga lugu enda jumestamisest. Küll aga kogusin pilte jumestustoodetest ning mulle meeldis ilusaid inimeste nägusid joonistada. Sealt ka minu ilumeel.
Kui end meikima hakkasin alles keskkooli lõpus, siis nahahooldusega pidin tegelema juba oluliselt varem ja sellest kujunes ka suurem huvi kosmeetiku elukutse vastu.
Minu eesmärk on tuua inimestes loomulik ilu esile ja teha nende igapäevane ilurutiin lihtsamaks, pakkudes selleks valitud tooteid ja teenuseid.
Kõik me teame ju, et kaunis kulmukaar paistab silma hoolitsetud näol ja viimase jaoks on tähtis regulaarne nahahooldus!”

  • Naturaalne
    Oma teenuste ja müügitoodete valikul lähtume, et need oleksid võimalikult naturaalsed ja nahasõbralikud.
  • JÄTKUSUUTLIK
    Inimesed, ümbritsev keskkond ja loodus on meile olulised ning seetõttu järgime oma tegevustes jätkusuutliku ettevõtluse põhimõtteid.
  • Kvaliteetne
    Meie jaoks on oluline, et tooted, mida müüme ja millega töötame oleksid kvaliteetsed ja toimivad.
leaf-1