BEAUTYBOOSTER OÜ

Beautybooster OÜ taga tegutseb Eesti Esimese Erakosmeetikakooli lõpetanud ning paljusid oma eriala koolitusi läbinud Signe Uibo, kes omab erinevaid oskusi kosmeetikuna, jumestajana, ripsme- ja kulmutehnikuna just Sinu ilu väljatoomiseks.

 

Minust lähemalt:
„Ilumaailm on paelunud mind väiksest saati. Oma esimesed meigid tegin juba lasteaias kasvataja Annele. 2008 aastal lõpetasin Eesti Esimese Erakosmeetikutekooli, kuid ilumaailma ja selles toimuvaga puutusin tihedalt kokku juba varem.
Omades 10-aastast kogemust selles valdkonnas, olen osalenud paljudel brändikoolitustel alates Maria Galland´st lõpetades Chanel´ni välja, täiendanud end jumestuskunstnikuna Õpetajate Maja Meigikooli Meistriklassis, Lana Vallo Glow International Make-up School profimeigkoolitusel ja lisaks olen saanud meigialaseid näpunäiteid Ly Rannelt ning Giorgio Armani kosmeetika peajumestajalt Reza Zaimeche´lt, kes mõlemad väga kiitsid minu tehtud jumestuste värvilahendusi.

Alates 2009 aastast tegelen klassikaliste ripsmepikendustega ja 2015 aasta augustis omadasin ühtedest esimeste seas Eestis PhiBrows koolkonna microblading kulmutehnika ning selle aasta märtsist oman selles ka kõrgemat sertifikaati. Minu eesmärk pole klienti tundmatuseni muuta, vaid temas parim välja tuua ja olemasolevat ilu rõhutada.”

TUNNISTUSED